36411110653288511322 ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

(редакція дійсна з 01.01.2020)

1. ВСТУП

Цей документ (далі – "Оферта") є офіційною публічною пропозицією ФОП Зелена Анастасія Юріївна (ІНН 3618902288)
- Виконавець, укласти договір на наведених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України).

Договір укладається між вами (користувачем сайту https://nl-education.com або замовником послуг, що пропонуються на сайті) та Виконавцем.

Прийняти пропозицію до укладання договору може будь-яка дієздатна особа, зацікавлена у послугах і досягла 18-річного віку (у разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатній обсяг повноважень).

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування послугами, які пропонуються на сайті в мережі Інтернет за адресами https://nl-education.com (далі за текстом - "сайт"), а також ліцензійним контентом (навчальними матеріалами) компанії "NewLook SMM", ФОП Зелена Анастасія Юріївна (ІНН 3618902288)

3. УМОВИ ДОГОВОРУ

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією "NewLook SMM" завжди включає в себе щонайменше ті Умови та Положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються "ЗАГАЛЬНІ УМОВИ"). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Ця оферта є достатньою юридичною основою замовлення послуг та їх оплати.

Додаткові умови договору

Оскільки ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти ДОДАТКОВІ УМОВИ договору (наприклад, додаткові гарантії повернення, умови відновлюваної платної підписки або обмежений термін акції тощо) - далі іменуються «ДОДАТКОВІ УМОВИ». У такому випадку ДОДАТКОВІ УМОВИ є частиною вашого договору, укладеного з нами.

ДОДАТКОВІ УМОВИ договору наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або в електронних повідомленнях (електронні листи та квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, що містять інформацію про істотні умови угоди).

Спеціальні умови договору

Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ та ДОДАТКОВИХ УМОВ, ваш договір з компанією "NewLook SMM" завжди включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (наприклад, опис пакета послуг, термін та спосіб надання послуг або їх вартість та ін.) - далі "СПЕЦІАЛЬНІ УС.

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору публікуються безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) на нашому сайті або в надісланих вам повідомленнях, які є частиною вашого договору, укладеного з нами.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, ДОДАТКОВІ УМОВИ та СПЕЦІАЛЬНІ

УМОВИ договору (далі разом іменуються «УМОВИ») складають ваш договір про користування послугами, укладений з компанією "NewLook SMM". Ми залишаємо за собою право змінювати або вводити будь-які ДОДАТКОВІ та СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, обов'язкові для виконання.

4. Ухвалення умов (акцепт оферти)

Користуючись сайтом та замовляючи послуги, що пропонуються на сайті, ви робите акцепт оферти та укладаєте з нами договір, на умовах, викладених у цьому документі. Акцепт оферти рівносильний укладенню двостороннього договору у простій письмовій формі (ч. 2 ст. 640 Цивільного кодексу України).

Прийняти пропозицію до укладання договору (УМОВИ договору) можна такими способами:

(А) здійсненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті; або

(б) оплатою виставленого вам рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом за наданим нами посиланням);

(Б) фактичним користуванням послугами компанії "NewLook SMM" або ліцензійним контентом. У цьому випадку Ви погоджуєтесь з тим, що ми розглядатимемо факт використання послуг та контенту як прийняття УМОВ (акцепт оферти)

Акцепт оферти означає, що ви беззастережно приймаєте всі УМОВИ договору. Якщо ви не погоджуєтесь з УМОВИМИ договору – залиште сайт і припиніть використовувати Послуги.

5. Вартість та опис послуг "NewLook SMM"

Послуги та безкоштовні матеріали

Обсяг доступних вам послуг залежить від придбаного продукту (пакету послуг).

Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію з тематики, що цікавить. У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту та платних сервісів сайту. Ви маєте можливість придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до кількох сервісів та програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за іншими курсами навчання вам необхідно придбати такі послуги окремо.

Деякі курси навчання мають на увазі самостійну роботу та виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни та вартість послуг

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також у електронних повідомленнях, що вам надсилаються. Остаточна вартість послуг у валюті платежу відображається на сторінці оплати послуг і фіксується в електронному інвойсі платіжної системи або виставленому вам рахунку. Вартість послуг не включає додаткові комісії банків та платіжних систем. 6. Користування сайтом та замовлення послуг

Використовуючи сайт або послуги, ви приймаєте УМОВИ, а також нашу Політику конфіденційності, опубліковану за адресою https://nl-education.com. Перед тим, як замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цим документом. Якщо ви не погоджуєтесь з їх змістом, залиште сайт і припиніть використовувати наші послуги.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на послуги, що пропонуються на сайті, або ж фактично користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтесь з тим, що ми можемо надсилати вам електронні листи, повідомлення та повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги та наших акціях (або акціях наших партнерів) за номером телефону та e-mail, вказаним вами під час реєстрації або оформлення замовлення. При необхідності ви завжди можете відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх умов договору та правил надання послуг, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами.

Ви погоджуєтесь з тим, що ви не братимете участь у діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів та мереж, а також діяльності, яка може ганьбити ділову репутацію компанії "NewLook SMM".

Ви берете на себе повну відповідальність за порушення ваших зобов'язань, обумовлених УМОВИ договору, а також за всі наслідки цих порушень.

7. Укладання угоди

Порядок формування та укладання відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакету послуг) та методу оплати, а також від того, чи ви оформлюєте замовлення на послуги вперше або ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.

Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання вашої попередньої згоди з усіма УМОВИМИ договору, положеннями та нашої Політики конфіденційності (без проставлення позначки «Я прочитав(-ла) та приймаю «Умови надання послуг та Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних).

Момент укладання договору

Відвідуючи сайт, користуючись послугами або навчальними матеріалами компанії "NewLook SMM", Ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на використання контенту. Реєструючись на безкоштовний вебінар, ви укладаєте з нами договір про послуги.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).

У разі купівлі квитків на живі заходи (форум, івент, офлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами Договір купівлі-продажу квитків на захід у момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів Договір вважається укладеним у момент оплати вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом за посиланням). Придбання кількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати та користуватися однією або декількома послугами компанії "NewLook SMM".

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки та виправити помилки введення до завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати послуг або квитків. Ви також можете завжди зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення, для цього надішліть нам повідомлення електронної пошти або лист за адресою, вказаною на сайті.

8. Термін надання послуг

Разові послуги

Будь-які разові послуги/проплачені пакети послуг, що придбаваються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). У такому разі надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну. Дії з Вашого боку, спрямованого на припинення послуг, не потрібні.

Обмежений термін доступу до контенту

Деякі пакети послуг передбачають доступ до ліцензійного контенту на обмежений термін. У такому випадку користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений у СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ, опублікованих на сторінці з описом продукту на нашому сайті (сторінці замовлення послуг).

9. Умови бронювання (передзамовлення) послуг

Здійснюючи бронювання послуг, ви оформляєте попереднє замовлення на послуги компанії "NewLook SMM" зі знижкою за спеціальною ціною. Ви вносите вартість бронювання та отримуєте фіксовану ціну, що діє на момент оформлення броні. Залишок вартості послуг, ви повинні внести протягом терміну, зазначеного у реченні, опублікованій на сторінці продукту.

Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається авансом та буде зарахована в рахунок оплати послуг та поверненню не підлягає.

Якщо до моменту повної оплати послуг, ви встигли скористатися послугами (вже отримали доступ до одного або кількох уроків), ми утримаємо із суми повернення вартість фактично наданих послуг відповідно до нашої Політики повернення

Ви також можете використовувати внесену вами суму для часткової оплати інших послуг компанії "NewLook SMM" протягом двох (2) календарних місяців з дати першого платежу (внесення броні), для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. Після закінчення двомісячного терміну з дати платежу вартість бронювання не повертається. Зверніть увагу, бронювання має на увазі замовлення мінімального пакета послуг (найменшої вартості), але ви завжди можете вибрати інший пакет послуг, за умови доплати різниці у вартості.


10. Умови оплати

Списання коштів

У разі оплати послуг на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у кадр платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Країна: Усі країни Валюта платежу - українська гривня (UAH)

При оплаті послуг карткою сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім того, сума списання може включати додаткові комісії банків та платіжних систем.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії щодо порушення встановлених строків оплати послуг. У разі неможливості списання коштів з вашої платіжної картки або чергового платежу ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

11. Спосіб оплати

Ви можете ознайомитись із доступними способами оплати наших послуг на сайті. У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити нам про вчинений платеж і надіслати нам зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на нашому сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви здійснюєте акцепт оферти та підтверджуєте вашу згоду з усіма, без винятку, УМОВАМИ надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат, внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на картці; допустимий кредитний ліміт по картці вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки/рахунки суму фактично понесених нами збитків.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати продукту, що купується, і/або відмовитися від запропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.


12. Політика повернення та перенесення термінів надання послуг

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та його оплати, у кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитись від Послуг та запросити повернення коштів. Ви маєте право відмовитись від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлений термін.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів та сума утримань, пов'язаних із поверненням. Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми утримаємо із суми платежу вартість фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення . Перенесення термінів надання послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу) Ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати та пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). У такому випадку повернення коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливе не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну вам достатньо повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення. Ми зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ перенесення на сторінці продукту.

Використання коштів на оплату іншого продукту

Не пізніше двох (2) місяців з дати здійснення платежу, ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого товару (послуги). Якщо вартість продукту, що купується, перевищує розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтесь доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну ви повинні повідомити нас у порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Закінчення періоду відмови

У випадку, якщо до закінчення терміну відмови та/або до моменту отримання запиту на повернення Послуги були надані в повному обсязі (наприклад: ви вже отримали доступ до наступного уроку), повернення коштів не здійснюється. Якщо запит на повернення отримано із порушенням встановлених строків відмови, повернення коштів не здійснюється.


13. Право використання контенту компанії

Залежно від замовленого пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права, на які захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

Ми надаємо вам ексклюзивне, непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакету послуг.

Ви попереджені, що скринкаст (відеозапис інформації, що виводиться на екран комп'ютера) уроків та онлайн-трансляцій "NewLook SMM", а також фото-, аудіо- та відеозйомка живих заходів (семінарів, майстер-класів, виступів, уроків) суворо заборонені. У разі порушення цієї вимоги, ми маємо право заблокувати ваш обліковий запис і припинити надання послуг без повернення вартості навчання. Ми утримаємо внесену вами суму як штраф за грубе порушення умов договору.

Використання інтелектуальної власності

Знак для товарів та послуг, його зображення, а також торгове найменування "NewLook SMM" зареєстровані та належать нам. Всі права захищені.
Усі матеріали, розміщені на сайтах https://nl-education.com та інших сайтах проекту, а також матеріали, що надаються вам під час надання платних послуг (контент), є об'єктом авторського права, виключні права, на використання яких належать компанії "NewLook SMM". Право використання контенту та матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих у процесі надання Послуг, обмежене використанням контенту в особистих некомерційних цілях та не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення та розповсюдження матеріалів, розміщених на сайті, або послуг, що надаються вам у ході надання, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено і переслідується згідно із законом.

Ви зобов'язуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати і не перепродавати матеріали, отримані в процесі надання послуг, з будь-якою метою, якщо право на це не було надано правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашої письмової згоди.

Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, та тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

14. Відповідальність за послуги неналежної якості

Розпорядження закону

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації під час укладання чи входу виконання договору, сторони є невідповідністю в установленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:

- Порушення УМОВ надання послуг;

- надання послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:

- неможливість надання послуг з причин незалежних від нас (включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання та програмного забезпечення, що не належить нам);

- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших планових робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (якщо ми повідомили вас заздалегідь);

- порушення безпеки обладнання та програмного забезпечення, що використовується вами для отримання послуг;

- Втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;

- будь-які збитки третіх осіб, які виникли не з нашої вини.

Ви несете відповідальність за:

- за достовірність та правильність реєстраційних та платіжних даних, зазначених вами у процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення;

- використання третіми особами ваших облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;

- використання контенту компанії "NewLook SMM", з метою подальшого перепродажу, розповсюдження чи передачі третім особам;

- Порушення УМОВ користування сайтом та послугами компанії "NewLook SMM"; - Порушення умов платежу;

- втручання у роботу сайту та доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом чи претензією обмежується сумою придбаної послуги.

У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:

- продовженням термінів надання послуг, або

- надання послуг у нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.

Відповідальність наших працівників та агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виняток стосується наших працівників та агентів.

16. Відповідальність за розміщені вами матеріали та контент

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент та матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті, а також у групах та чатах компанії "NewLook SMM". Ми не несемо відповідальності за розміщені вами матеріали та контент, і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватись вимог законодавства України, а також вашої країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного та сексуального характеру, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрозу чи наклеп.

Крім того, ваш контент не повинен порушувати права третіх осіб. Це стосується майнових та особистих немайнових прав третіх осіб, у тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право та права на товарний знак та торгове найменування). Зокрема, ви зобов'язані не порушувати права третіх осіб під час розміщення коментарів/ відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право у будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо визнаємо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту, ми маємо право направити вам письмове попередження та тимчасово заблокувати ваш обліковий запис та призупинити надання послуг, або розірвати договір в односторонньому порядку.

Відшкодування збитку

Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам усі збитки, завдані у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії за втрати та інші вимоги, в порядку регресу. 17. Строк дії пропозиції (оферти)

Оферта, а також всі її УМОВИ (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ та ДОДАТКОВІ УМОВИ) діють доти, доки не будуть змінені або відкликані компанією "NewLook SMM".

Припинення дії (відкликання) оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання та відповідальність, які діяли для вас та компанії "NewLook SMM", і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії УМОВ.

18. Строк дії договору

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін та діє, доки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений у зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням пакету послуг або купівлі квитка на живий захід, чинний до виконання зобов'язань сторонами.


19.Припинення користування послугами

Ви маєте право припинити користування сайтом та безкоштовними послугами у будь-який час без вказівки причини.

Для припинення користування платними послугами, повідомте про це нам, звернувшись до служби підтримки користувачів, по одному з телефонів, вказаних на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу після того, як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. У разі якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг (платного контенту) або квиток на відвідування живого заходу, будь-яку суму, яку ви сплатили за рахунок оплати послуг та сервісів "NewLook SMM", не буде повернено, у тому числі й суму вартості фактично невикористаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати укладений з вами договір без вказівки причин, за умови направлення електронного повідомлення не пізніше ніж за два (2) тижні до планованої дати розірвання.

Ми можемо у будь-який час анулювати договір з вами, якщо:

(А) ви порушили будь-яке положення УМОВ (або вчинили дії, що явно свідчать про ваше небажання чи нездатність дотримуватися УМОВИ договору), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) компанія "NewLook SMM" припиняє надання Послуг у країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(г) надання послуг стає нерентабельним з погляду компанії "NewLook SMM".

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем "NewLook SMM" або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш обліковий запис і розірвати договір з вами (угода користувача) негайно, у випадку, якщо ви порушуєте наші авторські права або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.

20. Персональна інформація (дані)

Ми опрацьовуємо вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності, ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті за адресою https://nl-education.com . Ці умови встановлюють правила збирання, обробки та використання вашої персональної інформації.

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збирання та обробку ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо ви не погоджуєтесь з положеннями Політики конфіденційності та описаними в ній правилами збору, обробки та використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги та залиште сайт.

21. Зміни за умов договору

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення та нову редакцію оферти. Рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ

УМОВИ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ І ДОДАТКОВИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту (сторінка замовлення послуги).

Ви розумієте та погоджуєтесь з тим, що користування ПОСЛУГАМИ після зміни УМОВ договору, розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ у новій редакції. Якщо ви заперечуєте проти нової редакції ЗАГАЛЬНИХ, СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ, надсилайте нам повідомлення електронною поштою або лист за адресою, вказаною на сайті. Однак, ми безперечно зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку, якщо ви відмовитеся прийняти УМОВИ.

22. Загальні правові умови

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору, викладені у цій оферті, і навіть СПЕЦІАЛЬНІ та ДОДАТКОВІ УМОВИ, опубліковані на сторінці з описом продукту, складають повний текст договору про користування сайтом та послугами компанії "NewLook SMM", що укладається між вами та компанією "NewLook SMM", а також визначають порядок надання Послуг (за винятком послуг, на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють усі попередні угоди та домовленості між вами та компанією "NewLook SMM".

Дійсність положень

За наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ та

ДОДАТКОВІ УМОВИ договору, положення ДОДАТКОВИХ УМОВ, що належать до відповідної Послуги або продукту, мають переважну силу. За наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ або ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору та СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ мають переважну силу (завжди застосовується спеціальніша норма).

Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення УМОВ договору, відповідне положення буде виключено з УМОВ, зі збереженням дії інших положень: інші положення УМОВ, як і раніше, будуть дійсними, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосовне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України та Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист споживачів застосовується законодавство країни постійного проживання користувача.

23. Додаткові умови для організації

Якщо ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені вашої організації, заявляє та гарантує, що вона уповноважена діяти від вашого імені та має достатні повноваження, щоб приймати пропозицію до укладання договору та УМОВИ договору від вашого імені (щоб уникнути непорозумінь, термін "Ви", стосовно юридичних осіб, означає організацію).

ФОП Зелена Анастасія Юріївна (ІНН 3618902288)